вторник, 21 февраля 2017 г.

Участь педагогів Вознесенської ЗШ I-III ступенів у (не) конференція міні-EdCamp Юльївка



    


17 лютого 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради відбулась регіональна (не) конференція міні-EdCamp Юльївка "Сузір’я педагогічної думки".
Формат EdCamp – це унікальна національна платформа професійного зростання для вчительства України, яка проходе в новому дискусійному форматі та надає педагогам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації, а також сприятиме підвищенню престижності педагогічної професії та рівня мотивації до інноваційної вчительської діяльності.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулася Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Озерова Тетяна Ярославівна.
Учасниками (не) конференції міні-EdCamp Юльївка "Сузіря педагогічної думки" були педагоги Запорізької області. Від Вознесенської ЗШ I-III ступенів були присутні директор школи Биковський М.М., ЗДВР Левадна В.О., практичний психолог                   Ткачук А.О.
Запрошені спікери з різних міст України висвітлювали свій досвід роботи, який зацікавив усіх присутніх (не) конференції. В рамках заходу відбулись експертні сесії на тему:
·      "Підвищення кваліфікації педагога засобами Microsoft inEducation" (І.М.Стромило м.Вінниця);
·      "Методологічні основи гуманної педагогіки" (С.Л.Крук м. Хмельницький),
·      "Учителем школа стоїть" (В.П.Матящук м. Львів),
·      "Німецько-український проект "Молодь дебатує" (І. Свириденко м. Запоріжжя), "Міжнародна академія ментальної математики" (Х.Крюк м. Запоріжжя),
·      "Дитяча анімаційна студія в навчальному закладі як засіб розвитку творчих здібностей дітей" (Н.Кисла м. Херсон).
·      "Машина часу", майстер-клас по тайм-менеджменту (В.М. Сістеров м. Запоріжжя)
Ткачук А.О. була надана можливість бути спікером на вчительській сесії. Виступ стосувався теми "Демократизація освітнього простору сучасної школи. Досвід участі у міжнародному проекті  "Класна школа" та отримала сертифікат спікера.
Завдяки організаторам було створено затишну атмосферу для нових знайомств, обміном досвіду роботи, обговорення новітніх методик в освіті. Всіх присутніх зацікавила сесія  "Концепції нової української школи" та "Діти і папери: як досягти балансу в школі".
Завдяки новому дискусійному формату після завершення EdCamp усі відчують так званий "ефект довгого хвоста" це виявляється у продовженні дискусій і спільної діяльності.
Цього дня всі учасники взяли участь у благодійній акції «Подарунок солдату», для якої принесли  противірусні ліки, сувеніри, листівки, смаколики, які будуть доставлені  волонтерами учасникам АТО.
У педагогів після конференції залишились приємні враження та багато ідей, які можна використовувати у власній діяльності. Всі учасники отримали сертифікати, а на згадку залишились спільне фото і багато позитивних емоцій.
Ми впевнені, що подібні заходи сприятимуть створенню сучасного педагога з новим педагогічним мисленням.



Комментариев нет:

Отправить комментарий